Senior Software Engineer C#/.Net

Experis IT
Język programowania

Dla naszego Klienta, globalnej firmy z sektora inżynieryjnego, która w Warszawie buduje swoje centrum kompetencyjne poszukujemy Kandydatów na stanowisko Senior Software Engineer C#/.Net

Wymagania

Zakres obowiązków
  • Udział w definiowaniu wymagań oraz zarządzanie procesem tworzenia oprogramowania dla klientów z sektora farmaceutycznego
  • Udział w implementacji oprogramowania
  • Zarządzanie pracą zespołu projektowych (programiści, testerzy)
  • Projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności oraz zmian w aplikacjach
  • Ścisła współpraca projektowa z centrum kompetencyjnym zlokalizowanym w Szwajcarii i USA.
  • Podejmowanie decyzji technicznych w cyklu tworzenia aplikacji
  • Współudział w planowaniu testów funkcjonalnych i integracyjnych
  • Udział w analizach biznesowych
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną
Wymagane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: informatyka, telekomunikacja)
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku inżyniera oprogramowania technologii C#
  • Doświadczenie w pełnym cyklu tworzenia oprogramowania
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym będzie mile widziane
  • Ugruntowana wiedza w obszarze C# ( Visual Studio, Team Foundation Server),
  • Wiedza z zakresu baz danych
  • Wiedza z zakresu procedur testowych zgodnych z ISTQB
  • Mile widziane doświadczenie w integracji systemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest wymogiem koniecznym
  • Umiejętność pracy zespołowej (w tym w zespołach rozproszonych)
  • Umiejętność komunikacji biznesowej oraz postawa pro-aktywna
  • Umiejętność zarządzania małymi zespołami technicznymi
Oferujemy

  • Sprecyzowaną ścieżkę kariery w globalnej organizacji
  • Możliwość pracy z najwyższymi standardami IT oraz innowacyjnymi technologiami
  • Zaplanowany cykl szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Udział w międzynarodowych projektach, wyjazdy szkoleniowe
  • Pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, medyczna, bony lunchowe

Metodologia pracy

O Experis IT

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń.