Senior Front-end Developer

Arche Consulting

6 000 - 8 000 zł netto

Język programowania
Inne

Dla naszego Klienta, spółki zajmującej się wsparciem technicznym pozostałych spółek na świecie należących do koncernu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Senior Front-end Developer

Zakres obowiązków:

rozwój i utrzymanie warstwy frontendowej oprogramowania tworzonego dla wewnętrznych oraz zewnętrznych projektów,
rozwój oraz testowanie aplikacji w oparciu o zróżnicowane platformy, przeglądarki oraz urządzenia – włączając w to smartfony oraz tablety,
ścisła współpraca z zagranicznymi zespołami deweloperów oraz działami obsługi klienta.

Wymagania:

minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze HTML/CSS i JavaScript
co najmniej dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
solidne wiedza i doświadczenie w obszarze HTML/CSS i JavaScript
dobra znajomość narzędzi oraz metod debugowania umożliwiających tworzenie wysokiej jakości kodu
doświadczenie w tworzeniu rozwiązań mobilnych przy użyciu bibliotek jQuery, technik RWD lub innych adekwatnych narzędzi
rozumienie standardów dostępności www (Web Accessibility)
znajomość systemów kontroli wersji (takich jak SVN)
praktyczne doświadczenie z LESS lub SASS
wiedza w obszarze narzędzi wspierających automatyczny proces budowy oprogramowania (na przykład Apache Ant)
znajomość rozwiązań ciągłej integracji (np. Bamboo) lub/i języka Java lub/i platformy OpenText Web Site Management będzie dodatkowym atutem
dokładność, przywiązywanie wagi do szczegółów

Korzyści:

interesująca praca w międzynarodowym zespole złożonym z profesjonalistów
możliwość korzystania z najnowszych technologii
możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
pakiet socjalny
konkurencyjne wynagrodzenie