Programista iOS

Cubiware Sp.zo.o.
Język programowania
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Zakres obowiązków:
• Tworzenie oraz rozwijanie mobilnych aplikacji komercyjnych w oparciu o technologie: Objective-C oraz system Apple iOS

Wymagania

Wymagania:

• Dobra znajomość języka Objective C.
• Dobra znajomość C++ oraz zagadnień programowania obiektowego.
• Znajomość środowiska XCode i iOS SDK.
• Znajomość systemu operacyjnego Linux.
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
• Ukończone studia o profilu techniczno/informatycznym do aplikowania zapraszamy również osoby będące studentami ostatniego roku).
• Chęci i umiejętności szybkiego uczenia się.
• Otwarty, analityczny umysł i twórcze podejście do problemów.
• Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie umożliwiającym komunikację.

Oferujemy:

• Możliwość poznawania nowych technologii w przyjaznym środowisku pracy.
• Szkolenie wprowadzające.
• Rozwój techniczny.
• Praca z ludźmi, dla których programowanie to pasja.
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
• Pracę w młodym zespole.
• Atmosferę, która powoduje, że praca jest przyjemnością
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej i karty Multisport

Metodologia pracy

Oferujemy

  • MultiSport,
  • Prywatna opieka medyczna,

O Cubiware Sp.zo.o.

Cubiware zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla interaktywnej
telewizji cyfrowej. Nasz system wdrożony jest w wielu miejscach na
świecie, udostępniając abonentom TV usługi takie jak: Video on Demand,
Catch-up TV, NPVR, integracja z serwisami społecznościowymi i podobnymi.
Na co dzień pracujemy z firmami z całego świata w wielokulturowym
środowisku. Efekty naszej pracy można docenić siedząc przed
własnym telewizorem, tabletem lub komputerem, odkrywając TV na nowo.