Programista Aplikacji Internetowych – Web Developer

Trust Consulting HR
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Nasz Klient w zamian oferuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • interesującą i samodzielną pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • perspektywę rozwoju i awansu wewnątrz organizacji
  • udział w kreowaniu nowego segmentu rynku reklamowego
  • współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi

Wymagania

Zadania:

  • tworzenie aplikacji internetowych oraz zapewnienie ich poprawnego funkcjonowania
  • proponowanie nowych rozwiązań i kierunków rozwoju portalu
  • tworzenie kodu oraz modyfikowanie istniejącego
  • obsługa baz danych z poziomu administracyjnego
  • analiza potencjalnych problemów, jakie może napotkać użytkownik podczas korzystania z programu
Wymagania:

  • doświadczenie poparte zrealizowanymi projektami
  • znajomość PHP 5 i programowania obiektowego oraz JavaScript (jQuery)
  • umiejętność projektowania i optymalizacji baz danych (SQL, MySQL)
  • znajomość HTML
  • mile widziana znajomość biblioteki Smarty oraz kaskadowych arkuszy stylów CSS
  • zdolności analityczne