Starszy Programista PHP

Trust Consulting HR
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Nasz Klient w zamian oferuje:
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • interesujące projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 50 000 – 70 000 euro/rok
  • kurs języka niemieckiego
  • pakiet relokacyjny
  • różnorodne zajęcia sportowe (do wyboru)

Wymagania

Główne zadania:
  • przygotowywanie strategii tworzenia wysoce skalowalnych witryn i ich implementacja (Distributed Computing und Caching etc.)
  • rozwój i utrzymanie aplikacji webowych PHP dla przedsiębiorstw
  • implementacja interaktywnych interfejsów użytkownika
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe lub równoważne doświadczenie zawodowe
  • 5 lat doświadczenia w rozwoju aplikacji webowych (analiza, architektura, wzorce projektowe, testy jednostkowe)
  • bardzo dobra znajomość PHP, HTML5, CSS, jQuery, Javascript
  • praktyczna znajomość baz danych, MySQL (redis, hadoop mile widziane)
  • bardzo dobra znajomość MVC framewors (Symfony 1, 2 lub ZEND)
  • praktyczna znajomość TDD, PHPUnit
  • doświadczenie w budowie witryn o wysokim natężeniu ruchu oraz znajomość takich narzędzi jak Memcached, nodeJS
  • mile widziana znajomość Elastica, nginx, Smarty, lessphp