Programista Android

Inter-Permit Group Sp. z o.o.

od 5 000 zł netto

Język programowania
Inne

Dla producenta oprogramowania online dla klientów biznesowych. Firma od wielu lat odnosi sukcesy na rynku polskim i rynkach zagranicznych, jest nastawiona na rozwój zarówno firmy, jak i swoich pracowników. Aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko: Programista Android

Lokalizacja: Wrocław

Zadania:

  • projektowanie, nowych rozwiązań mobilnych dla smartfonów i innych urządzeń mobilnych
  • wybór technologii potrzebnych do realizacji projektów
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową
  • współpraca z innymi zespołem wewnątrz firmy

Wymagania

Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie programowania aplikacji na Android (poparte gotowymi aplikacjami)
  • pasja do tworzenia ładnych, funkcjonalnych aplikacji mobilnych
  • znajomość komunikacji z REST API
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pełną wyzwań i dynamiki pracę w innowacyjnym środowisku, z pasjonatami w swojej branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie - od 5000 zł netto!
  • pracę w oparciu o własną działalność gospodarczą

Chcesz wiedzieć więcej ? Napisz lub zadzwoń - [email protected], 48 606 102 566

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group Sp. z o.o. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna