Scrum Master

  • Gliwice
  • 6000 - 7000 zł netto
  • Umowa o pracę

Rekrutacje prowadzimy dla międzynardoowej firmy usługowej w Gliwicach

Główne zadania:

  • organizacja pracy i rozdzielanie zasobów według praktyk Scrum/Agile,
  • promowanie, definiowanie i ulepszanie praktyk programistycznych oraz technologii zgodnie z praktykami Scrum Agile Framework,
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Produktu zespołem programistów oraz z innymi działami w produkcji oprogramowania,
  • organizowanie i prowadzenie spotkań zespołu zgodnie z praktykami Scrum/Agile,
  • rozwiązywanie problemów oraz usuwanie przeszkód w pracy zespołu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego lub pokrewnego,
  • min. 3 lat doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku kierownika projektu, Agile Coach lub Scrum Master w obszarze IT,
  • wysoko rozwiniętych kompetencji technicznych, poznawczych oraz adaptacyjnych,
  • bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych - komunikatywności, inicjatywy, otwartości na nowe pomysły,
  • gotowości do podnoszenia kwalifikacji,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Nasz klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szeroki pakiet szkoleń),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • bardzo dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna