Praca zdalna Programista PHP/Symfony 2

od 2 600 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework

W A.I.Artefakt zajmujemy się tworzeniem aplikacji dedykowanych dla firm. Okazjonalnie tworzymy również strony firmowe oparte o popularne CMS-y. Do naszego zespołu poszukujemy osobę na stanowisko PHP/Symfony Software Developer, która będzie pracować zdalnie nad rozwijaniem i tworzeniem aplikacji dedykowanych.

Chcemy byś dołączył do firmy w której możesz po prostu robić to co lubisz.

Oferujemy + wolność - pracując dla nas możesz pracować też nad prywatnymi zleceniami
+ elastyczność  - nie ma określonego limitu urlopu (potrzebujesz wolne zgłaszasz i masz płatny urlop), ograniczeniem jest zdrowy rozsądek
+ szacunek - pracujemy na partnerskich zasadach,
+ forma zatrudnienia - do uzgodnienia,
+ godziny pracy - do uzgodnienia,
+ biuro - możliwość pracy zdalnej lub w naszym biurze pod Poznaniem (zależnie od preferencji kandydata),
+ wsparcie zespołu,
+ ciekawe projekty,
+ wpływ na kształt realizowanych projektów

Nie aplikuj jeśli:

+ nie znasz Symfony 2

+ masz już pracę którą lubisz i szukasz czegoś by sobie dorobić do pensji

+ masz bardzo ograniczony zasób wolnego czasu

+ nic nie motywuje cię tak jak pieniądze

+ koncentrujesz się na barierach a nie na poszukiwaniu rozwiązań

+ nie lubisz ludzi a wzajemne wspieranie się w pracy to wymysł szatana

Wspólnie tworzymy naszą firmę i atmosferę jaka w niej panuje. Liczymy na to że z Toba będzie lepsza.

Forma kontaktu:

Mail: [email protected]

Skype: artefaktpl

Tel. :516 336 339

Wymagania

Minimalne wymagania + doświadczenie w programowaniu z użyciem PHP5 (Symfony2)

+ znajomość MySQL,

+ znajomość XHTML, CSS, Javascript, HTML 5

+ znajomość bibliotek jQuery,

+ angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

+ terminowość (deadline to rzecz święta ;) )

+ chęć do współpracy z innymi członkami zespołu

Mile widziane

+ znajomość technologii ORM (Doctrine),

+ umiejętność pracy w środowisku Linuxa.

Zadania

+ rozbudowa obecnie realizowanych projektów

+ projektowanie i wdrażanie nowych systemów informatycznych