Starszy Programista JAVA [Poznań]

  • Poznań
  • Umowa o pracę

Dla międzynarodowej firmy, lidera w zakresie produkcji oprogramowania m.in. dla branży przemysłowej, logistyki, transportu, szukamy obecnie kandydatów na stanowisko Starszy Programista JAVA do projektowania, implementacji i testowania autorskiego oprogramowania firmy.

Wymagania i obowiązki

Zakres obowiązków:
- projektowanie, implementowanie oraz testowanie złożonych funkcji w technologii Java (w istniejącym oprogramowaniu) z wykorzystaniem Spring, Hibernate, Swing, Eclipse RAP/RWT,
- kontakt z klientem zewnętrznym,
- tworzeniem oraz aktualizacja dokumentacji technicznej.

Wymagania:
- doświadczenie w programowaniu w Java - minimum 3-4 lata,
- znajomość dobrych praktyk programowania obiektowego,
- komunikatywna znajomości języka angielskiego, poziom min. B1.

Dodatkowe atuty:
- znajomość Swing, Hibernate, Spring,
- doświadczenie w pracy z Eclipse RAP/RWT,
- praktyczna znajomość JUnit, Ant, SVN,
- doświadczenie w tworzeniu i rozwoju aplikacji w oparciu o -architekturę wielowarstwową,
- znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.

Informacje o rekrutacji

Zainteresowane osoby bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 692 098 252, bądź poprzez e-mail - [email protected]