Administrator systemów informatycznych (B2B)

Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Dla producenta oprogramowania dla klientów biznesowych poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko: Administrator systemów informatycznych (B2B)
Lokalizacja: Wrocław

Wymagania

Zadania: Administracja aplikacjami tworzonymi przez firmę
Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług IT
Konfiguracja środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo,
Rozwijanie systemów monitorujących i zarządzających,
Usuwanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji

Wymagania:

Dobra znajomość zagadnień sieciowych
Dobra znajomość systemów operacyjnych Linux (RedHat, Debian)
Doświadczenie związane z wirtualizacją w oparciu o rozwiązania firmy VMWare
Znajomość narzędzi zarządzania konfiguracją (np. puppet)
Doświadczenie z optymalizacją usług pod kątem skali/skalowalności
Znajomość baz danych MySQL, PostgreSQL oraz silnika Lucene (np. Elasticsearch)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna