Java Develoer

LOBO HR

5 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Dla Naszego Klienta polskiej spółki, która zajmuje się zarówno edukacją informatyczną i biznesową, jak również specjalizuje się w produkcji i wdrażaniu rozwiązań z zakresu IT dla gałęzi biznesu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

JAVA DEVELOPER

Firma oferuje atrakcyjne warunki pracy, możliwość ciągłego rozwoju oraz konkurencyjne wynagrodzenie.

Firma oczekuje:
- znajomości wzorców projektowych GOF, JEE
- umiejętności programowania i projektowania w technologii JAVA
- znajomości Hibernate, Spring, Spring MVC, jQuery - praktycznej znajomości języka SQL, szczególnie ORACLE PL/SQL

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszę o przesłanie aplikacji CV na adres [email protected]

Wymagania

Zakres obowiązków to m.in.
- projektowanie i programowanie obiektowe oraz implementacja warstwy interfejsu i logiki aplikacji biznesowych