Java Developer

OneStep Software Sp. z o.o.

45 - 60 zł netto

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Aktualnie do współpracy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: Java Developer

Miejsce pracy: Warszawa
Forma współpracy: umowa o dzieło/rozliczenie B2B
Sposób rozliczenia: godzinowe
Przewidywany czas trwania kontraktu: 3-6 miesięcy
Początek kontraktu: ASAP
Wymagana liczba godzin: 32-40 tygodniowo

Zakres obowiązków:
- dostosowywanie i konfigurowanie systemu w ramach wdrożenia.
- tworzenie modułów do istniejącego oprogramowania z branży medycznej.

Pracownik będzie miał do czynienia z następującymi technologiami: Oracle, Java, Java EE, JavaScript, Google, WebServices lub JavaFX, Java EE, WildFly, Hibernate, MySQL.

Wymagania

Wymagania:
- min. 3 lata doswiadczenia w programowaniu w J2EE,
- praktyczna znajomość technologii okołojavowych: Maven, Jetkins, JPA, Mockito,
- praktyczna znajomość serwerów aplikacji, najlepiej: WildFly (JBOSS),
- znajomość JavaFX lub innego Java GUI,
- praktyczna znajomość JavaScript,
- doświadczenie w tworzeniu aplikacji rozproszonych i wielowarstwowych.

Metodologia pracy

Oferujemy

O OneStep Software Sp. z o.o.

OneStep Software Sp. z o.o. zajmuje się wyszukiwaniem utalentowanych i ambitnych Specjalistów z branży IT.

Co różni nas od innych?

- szanujemy Twoją pracę. Nie jesteś dla nas maszyną do klepania kodu;
- uważamy, że jak ktoś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Pracujesz tylko w wybranych przez siebie technologiach;
- dajemy szansę uczestnictwa w ciekawych projektach zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Nr wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia 10376

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."