Programista PHP/MySQL

  • Wrocław
  • Umowa o pracę

Jeśli szukasz pracy w stabilnej firmie, działającej na rynkach międzynarodowych, to dobrze trafiłeś! W związku z dynamicznym rozwojem i budową nowego działu wdrożeń projektów internetowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista PHP/MySQL

Dołącz do naszego Zespołu!

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
- dobra znajomość PHP + MySQL
- dobra znajomość HTML i CSS
- komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność analitycznego myślenia
- umiejętność pisania wydajnego kodu oraz jego optymalizacji
- umiejętność projektowania i tworzenia baz danych
- znajomość zasad tworzenia bezpiecznych aplikacji internetowych

Oferujemy:
- stały nacisk na rozwój i poszukiwanie wydajnych rozwiązań
- przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym Zespole
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności
- możliwość uczestniczenia w projektach od ich początkowej fazy