Senior Java Developer

Solsoft s.c.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://www.solsoft.pl WWW

Język programowania
Framework
Inne

Osoba, która dopełni nasz zespół będzie projektować, tworzyć i testować oprogramowanie z wykorzystaniem technologii J2EE.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Uczestnictwo w realizacji ciekawych, międzynarodowych projektów informatycznych
  • Duże możliwości rozwoju kompetencji w zespole kreatywnych i doświadczonych inżynierów
  • Pracę z najnowocześniejszymi technologiamiRealizację projektów w oparciu o metodykę SCRUM
  • Aktywne wykorzystanie znajomości języka angielskiego i niemieckiego w kontaktach z klientami
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Elastyczny czas pracy

Wymagania

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu architektury oraz realizacji aplikacji enterprise z  użyciem: Hibernate, JPA, Spring, Maven
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji systemów webowych
  • Znajomość serwerów aplikacji J2EE
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziany niemiecki)
  • Komunikatywność, samodzielność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
Zadania

  • Rozwijanie oprogramowania i realizacji projektów bazujących na nim
  • Tworzenie i implementacja komponentów w technologii J2EE takich jak Spring, Hibernate, Camel, ServiceMix, WS
  • Tworzenie interfejsu użytkownika w oparciu o m.in. GWT, Struts2, Wicket, SpringMVC
  • Realizacja systemów opartych o nierelacyjne bazy danych jak m.in. MongoDB, Hadoop, Hive, narzędzia BI
  • Przygotowywanie infrastruktury projektowej - konfiguracja maven, hudson, serwerów
  • Przygotowanie rozwiązań architektonicznych w realizowanych projektach
  • Zarządzanie zespołem
  • Praca w ramach całego cyklu tworzenia oprogramowania od analizy wymagań aż po wdrożenie

Metodologia pracy

O Solsoft s.c.

Firma Solsoft działa na polskim rynku od 2007 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego, konsultingu informatycznym oraz outsourcingu usług IT.