Java Developer [Wrocław]

  • Wrocław
  • 8000 - 12000 zł netto
  • Umowa o pracę

Dla polskiej firmy notowanej na giełdzie specjalizującej się w realizowaniu zaawansowanych technologicznie procesów IT pilnie szukamy kandydatów na stanowisko Java Developer do realizacji projektów dla międzynarodowej firmy z branży finansowej.

Wymagania i obowiązki

- bardzo dobra znajomość języka JAVA 6 i obiektowych wzorców projektowych
- znajomość webowych technologii stosu Java EE 5, technologii typu ORM i projektu Spring
- umiejętność projektowania baz danych oraz biegła znajomość języka SQL
- znajomość technologii rodziny XML, w szczególności XmlSchema, XSLT i Web Services
- mile widziana znajomość OSGi, Struts, TopLink i JPA

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.

Informacje o rekrutacji

Zainteresowane osoby bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 692 098 252, bądź poprzez e-mail - [email protected]