Programista PHP/Web Developer

  • Gdynia
  • Umowa o pracę

Tomsky Internet Marketing to firma zajmująca się wdrożeniami systemów informatycznych opartych na sieci WEB. Tworzymy rozwiązania od najprostszych (proste strony, blogi) aż po bardzo skomplikowane i rozbudowane systemy (integracje API, rozbudowy i modyfikacje istniejącego systemu, oprogramowanie szyte na miarę).

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
  • znajomość PHP poparta doświadczeniem
  • podstawowa znajomość jednego z systemów CMS ( preferowane: Wordpress, Joomla )

lub Jeżeli masz doświadczenie i znasz dobrze jeden z systemów CMS i trochę PHP, też jesteś boski ;)

  • podstawowa znajomość MySQL
  • mile widziana znajomość Ajax i Prestashop
  • umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • zaangażowanie, rzetelność i terminowość realizowanych działań

Obowiązki:

  • tworzenie stron i aplikacji internetowych
  • rozwój oraz modyfikacja istniejących produktów
  • wyszukiwanie i naprawa ewentualnych błędów
  • stały kontakt z Klientami firmy
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Oferujemy:
  • niekorporacyjną i miłą atmosferę
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • uczestnictwo w ciekawych projektach
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Oferujemy

  • domowa atmosfera
  • dobra kawa
  • fajny szef

Informacje o rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (wraz z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych) na adres: [email protected], dodając w tytule wiadomości: Programista PHP.