Programista PHP/Web Developer

Tomsky Internet Marketing
Język programowania
Inne

Tomsky Internet Marketing to firma zajmująca się wdrożeniami systemów informatycznych opartych na sieci WEB. Tworzymy rozwiązania od najprostszych (proste strony, blogi) aż po bardzo skomplikowane i rozbudowane systemy (integracje API, rozbudowy i modyfikacje istniejącego systemu, oprogramowanie szyte na miarę).

Wymagania

Wymagania:
  • znajomość PHP poparta doświadczeniem
  • podstawowa znajomość jednego z systemów CMS ( preferowane: Wordpress, Joomla )
lub Jeżeli masz doświadczenie i znasz dobrze jeden z systemów CMS i trochę PHP, też jesteś boski ;)

  • podstawowa znajomość MySQL
  • mile widziana znajomość Ajax i Prestashop
  • umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • zaangażowanie, rzetelność i terminowość realizowanych działań
Obowiązki:

  • tworzenie stron i aplikacji internetowych
  • rozwój oraz modyfikacja istniejących produktów
  • wyszukiwanie i naprawa ewentualnych błędów
  • stały kontakt z Klientami firmy
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Oferujemy:
  • niekorporacyjną i miłą atmosferę
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • uczestnictwo w ciekawych projektach
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Metodologia pracy

Oferujemy

  • domowa atmosfera
  • dobra kawa
  • fajny szef