Senior IT Analyst (1st level support) with German

Power Media
Inne

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży transportowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Senior IT Analyst with German

Opis stanowiska:

  • Wsparcie użytkowników końcowych poprzez telefon/e-mail/chat oraz diagnostyka problemów z oprogramowaniem/sieciowych/sprzętowych;
  • Przekazywanie zadań do 2 oraz 3 poziomu wsparcia technicznego;
  • Wykorzystanie Incident Management System dla celów dokumentacji oraz zarządzania zadaniami;
  • Istnieje możliwość przeprowadzania szkoleń lub tworzenia procedur szkoleniowych dla użytkowników końcowych;
  • Uczestnictwo w szkoleniach.

Wymagania

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego (C1);
  • Średnio zaawansowana znajomość języka angielskiego (B1/B2);
Kompetencje oraz doświadczenie w pracy z:
  • Clients: Windows7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000;Servers: Windows 2000, Windows 2003, Windows 2008;Active Directory, Exchange 2003/2007;MS Office Suite (XP, 2003, 2007): MS-Word, MS-Excel, MS-PowerPoint, MS-Outlook, MS Project, and MS Visio;
Dodatkowo mile widziane certyfikaty:
  • MCP/MSCE/MSCA or HDI CSS lub certyfikaty Cisco;
  • ITIL V2 lub V3.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pakiet socjalny;
  • Rozwój kompetencji i umiejętności;

Metodologia pracy

O Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki.

Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez firmę Power Media S.A. we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.