Programista PHP (SOAP, JSON, REST,UK, 6 miesięcy )

Jeden IT

5 000 - 6 000 £ netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

PHP Deweloper (Wielka Brytania) Firma ma swoją siedzibę w Londynie i poszukuje doświadczonego programisty PHP na 6-cio miesięczny kontrakt. Programista będzie brał udział w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji opartej na Web Services. Aplikacja ta ma wysoki poziom transakcyjności oraz architekturę rozproszoną, której jak wspomniano trzon stanowią usługi sieciowe. Praca ta wymaga od kandydata dobrej komunikatywności ze względu na bardzo zintegrowane środowisko programistów i testerów.

Wymagania

Obowiązki:
  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji należących do linii produktów klienta
  • Testowanie aplikacji wedug specyfikacji testów
  • Naprawa błędów ( bug fixing)
Klient oczekuje:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania opratego na technologii PHP
  • Umiejętności w tworzeniu stron internetowych, serwisów webowych oraz API
  • Znajomości wzorców projektowych oraz doświadczenia w aplikacjach opartych na architekturze MVC
  • Znajomości PHP 5.5, PHP Web Services, SOAP, JSON, REST, WSDL, XML i XML Schemas
  • Wiedzy na temat: Laravel, Eloquent ORM, RabbitMQ, serwera Apache (podstawy )
  • Znajomości pryznajmniej jednej z baz: Oracle, MySQL, MS SQL Server, and PostgreSQL
  • Uyżwania systemu Linux, tworzenia skryptów w Perlu i Pythonie.
Dodatkowo:

  • Atutem będzie znajomość tachnologii baz NoSQL oraz C#.NET
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum licencjat kierunku matematycznego, informatycznego lub innego technicznego.
  • Umiejętność pracy samemu.
  • Chęć pomocy innym w rozwiązywaniu problemów
Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust 133 poz. 833)"

Numer licencji Wojewódzkiego Urzędu Pracy Poznań: 10284

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w IT na kontrakcie to zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy

Metodologia pracy

Oferujemy

  • średnie stawki od ok 40 Euro na godzinę netto ( w przypadku kontraktu zagranicznego )
  • Jeśli znajdziesz z nami pracę i rozwiążesz drobne zadanie programistyczne otrzymasz nagrodę pieniężn
  • Nie daj z siebie zdzierać - dołącz do jednego z zespołu programistów do wynajęcia.

O Jeden IT

Zagraniczne kontrakty IT
Jeden IT umożliwia polskim programistom i specjalistom IT udział w międzynarodowych projektach za granicą i w Polsce. Chcesz pracować w międzynarodowym zespole, wymieniać wiedzę z programistami z innych krajów, znasz języki obce w stopniu komunikatywnym. Wykorzystaj szansę i wyjedź na kilkumiesięczny kontrakt za granicę. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe.

Sami będąc programistami jednoczymy także innych specjalistów IT, którzy nie chcą oddawać części swoich zarobków firmom pośredniczącym. Tworzymy gotowe zespoły programistów do wynajęcia.