Full Stack Java Developer

Instytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk

6 000 - 7 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Instytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk poszukuje osoby na stanowisko "Full Stack Java Developer".
Głównym zadaniem osoby na podanym stanowisku będzie opieka nad klastrem obliczeniowym oraz rozwój projektów związanych z następującymi obszarami:
  • rozproszonego przetwarzania danych,
  • uczenia maszynowego,
  • przetwarzania języka naturalnego.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie:
życiorysu zawodowego (curriculum vitae),
z dopiskiem „Full Stack Java Developer",
na adres: [email protected]

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne,
  • udokumentowane min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu w języku JAVA (J2SE),
  • wiedza z zakresu administracji systemem typu Linux (zarządzanie klastrem obliczeniowym, tworzenie narzędzi administracyjnych),
  • udokumentowane doświadczenie w programowaniu wielowątkowym/wieloprocesowym/rozproszonym,
  • biegła znajomość: Maven, Spring, TDD,
  • przynajmniej podstawowa znajomość: Jenkins, Python,
  • zorientowanie na efekty wykonywanej pracy.
Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w wykorzystaniu środowiska Hadoop,
  • znajomość Ansible/Puppet,
  • znajomość AngularJS
Obowiązki:

  • Samodzielne projektowanie, implementacja i wdrażanie aplikacji internetowych oraz obliczeniowych z wykorzystaniem technologii Java/Spring/Hadoop.
  • Rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji.
  • Uczestnictwo w całym cyklu procesu produkcji oprogramowania (od fazy projektowej, implementacyjnej przez testy i utrzymanie), współpraca z zespołem,
  • zarządzanie klastrem obliczeniowym.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy