Programista PHP

INTER.EXPERT
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Institute for Computer Research and Development Wroclaw (ICRD) jako globalny startup polsko-niemieckiej grupy INTER.EXPERT, rozwija oprogramowanie webowe oraz mobilne na wewnętrzne potrzeby grupy oraz zagranicznych klientów z obszaru Automotive, Air&Space oraz Medical. Aktualnie w związku z rozwojem ICRD poszukujemy osoby na stanowisko:

PHP Developer

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

Nr ref.: PHP/KD/12/WR

Wymagania

Zakres obowiązków: - Tworzenie oprogramowania
- Współpraca nad projektami badawczymi (R&D)
- Aktywny udział w spotkaniach projektowych
- Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość PHP (OOP)
- Bardzo dobra znajomość baz danych MYSQL
- Znajomość CSS, HTML, Javascript, jQuery
- Znajomość systemu kontroli wersji GIT
- Znajomość jednego z frameworków: Symfony, Zend, CodeIgniter, Laravel lub inny

Mile widziane:

- Znajomość PHP7
- Dobra znajomość AngularJS
- Dobra znajomość C# lub C/C++, Java
- Doświadczenie w pracy z systemami CMS (Wordpress/Drupal/Joomla)
- Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych

Firma oferuje:

- Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub współpracę B2B
- W pełni wyposażone stanowisko pracy w biurze
- Realizowanie ciekawych projektów
- Możliwość wyjazdów zagranicznych
- Miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aktualnego CV.

Prosimy o wyrażenie zgody w aplikacji na poniższe klauzule:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

"Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji wraz z informacjami dotyczącymi przebiegu procesu rekrutacji w Europejskim Indeksie Pracowników (EUINP), a także udostępnienia ich Partnerom Indeksu w rozumieniu przepisów ustawy o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr. 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). "

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.