DevOps Engineer - Poznań - 8.000-12.000 PLN brutto

Tigura Sp. z o.o.

8 000 - 12 000 zł netto

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – prężnie rozwijającej się firmy z branży nowoczesnych technologii, poszukuje Kandydata na stanowisko: DevOps Engineer
Miejsce pracy: Poznań
Oferowane wynagrodzenie: 8.000 – 12.000 PLN brutto (do negocjacji)

Klient oferuje:
• atrakcyjne wynagrodzenie (8.000 – 12.000 PLN brutto – do negocjacji) oraz elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia (umowa o pracę, b2b, umowa zlecenie – do wyboru);
• pracę w firmie posiadającej własne produkty – nie outsourcing'owej;
• przyjazną, start'upową atmosferę;
• prywatna opieka medyczna i karta Multisport;
• imprezy i wyjazdy integracyjne;
• lekcje języka angielskiego;
• pracę w zgranym zespole świetnych specjalistów;
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
• udział w interesujących i rozwijających projektach;
• kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.

Wymagania

Opis stanowiska:
• rozwijanie nowej infrastruktury i rozwiązań;
• automatyzacja środowiska IT;
• rozwiązywanie problemów;
• ścisła współpraca z zespołem developerów. Oczekiwania:
• Doświadczenie w administrowaniu Unixem/Linuxem (mile widziane: Red Hat/CentOS);
• Znajomość takich technologii jak: Puppet, Chef;
• Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu informatyki, bądź pokrewne);
• Kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
• Doświadczenie z Linux HA;
• Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami Big Data;
• Znajomość MS Windows Servers;
• Znajomość GIT I JIRA;
• Znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego: Python/Perl/Ruby.