Programista PHP

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Miejsce pracy: Poznań
Wynagrodzenie: 7 000 netto B2B

Jeśli interesują Cię projekty o tematyce sportowej i bukmacherskiej, strony, aplikacje mobilne Android, iOS, portale nie zwlekaj – Aplikuj. Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- doskonałą atmosferę pracy
- Elastyczne formy pracy (FV/umowa o dzieło/zlecenie – po okresie próbnym umowę o pracę)
- Elastyczne godziny pracy
- Niezbędne akcesoria do pracy
- Udział w szkleniach, kursach
- Imprezy integracyjne

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka PHP oraz programowania obiektowego
- Znajomość HTML, JavaScript, CSS
- Znajomość technologii AJAX
- Dobra znajomość bazy danych MySQL
- Znajomość min. 1 frameworka (Zend, Kohana 3.0,Symfony)
- Znajomość środowiska Linux/Unix
- Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Opis stanowiska:
-projektowanie oraz tworzenie nowych i rozwijanie aktualnych aplikacji internetowych oraz mobilnych
- implementacja i wdrażanie nowych modułów w istniejących aplikacjach internetowych i mobilnych
-tworzenie nowych stron i interfejsów z gotowego szablonu graficznego PSD
-wprowadzanie modyfikacji i usuwanie błędów oraz bieżąca opieka zapewniająca prawidłowe i ciągłe funkcjonowanie aplikacji