Tester IT

ATERIMA

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: TESTER IT

Wymagania

Obowiązki: przeprowadzanie testów funkcjonalnych oprogramowania
przeprowadzanie testów manualnych, a także ich automatyzacja
przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych
dokumentowanie oraz raportowanie błędów
współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji wyników

Wymagania:

wykształcenie wyższe
minimum trzy lata doświadczenia na stanowisku testera oprogramowania
znajomość testowania warstwy front-end przy pomocy Mocha, Chai lub innych narzędzi
bardzo dobra znajomość języka PHP
znajomość Magento będzie bardzo dużym atutem
dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej
umiejętność pracy w zespole

Wybranym kandydatom oferujemy:

możliwość negocjacji wynagrodzenia
stabilne zatrudnienie w firmie tworzącej zespół prawdziwych pasjonatów, myślących globalnie
możliwość szybkiego awansu i doskonalenia umiejętności zawodowych
możliwość zmierzenia się z wyzwaniami stawianymi przez rynek globalny
doskonalenie zawodowe wśród najlepszych specjalistów w branży

Metodologia pracy

O ATERIMA

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.