JavaScript Developer

Huntworks

8 400 - 10 400 zł netto

Język programowania
Framework

Naszym klientem jest firma, która otrzymała wyróżnienie w rankingu Gazele Biznesu, dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce! Działa na rynku globalnym w ponad 30 krajach świata i zatrudnia prawie 3000 pracowników. Stawia na innowacyjność i rozwój, dostarcza najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu. Stale angażuje się w kolejne szkolenia na temat oprogramowania, produktów, języków obcych, kursów grupowych, seminariów technicznych i wiele innych.

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży technologicznej
  • Szkolenie w Kolonii (czas trwania do ustalenia z pracodawcą), a następnie pracę w Warszawie
  • Atrakyjne wynagrodzenie (umowa o pracę)
  • Uczestniczenie w wielu różnych specjalistycznych projektach
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Możliwość współtworzenia nowego zespołu E-Commerce w Polsce
  • Pracę z młodym, zgranym i ambitnym zespołem
  • Dodatkowy pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach, kursach językowych, seminariach technicznych
  • Świetną atmosferę pracy - imprezy integracyjne, konkursy, różne ciekawe przedsięwzięcia!

Wymagania

Opis stanowiska:
  • Projektowanie kompleksowych aplikacji internetowych / elementów systemu
  • Implementację rozwiązań warstw front i backend zgodnie z obecnymi standardami sieciowymi
  • Przygotowanie koncepcji i implementacja testów automatycznych
  • Projektowanie zautomatyzowanych testów i analiza kodów
Wymagania:
  • Doświadczenie w obszarze projektowania aplikacji internetowych
  • Doświadczenie w technologiach: HTML5, JQuery, CSS3, AngularJS
  • Znajomość praktyk (Scrum/Kanban) oraz zastosowania ich w pracy zespołowej
  • Znajomość języka PHP oraz frameworków (Symphony/Zend)
  • Znajomość języka JavaScript oraz zastosowania frameworków AngularJS/nodeJS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie