QA / Tester

Nigel Frank International

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji Specjalistów Microsoft (SharePoint/.NET, Business Intelligence, Dynamics) obejmujących wszystkie role od Sprzedaży i Przedsprzedaży, poprzez Kierowników Projektów, Konsultantów, Analityków i Programistów.

QA / Tester

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref.: NFI 041115/QATWR

Oczekujemy:
•przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Testera / Specjalisty QA;
•umiejętność planowania i wykonywania testów: integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa;
•umiejętność testowania WebServices;
•wiedza z zakresu automatyzacji testów;
•umiejętność korzystania z narzędzi: Firebug, devTool, TestLink lub podobne;
•umiejętność analitycznego myślenia;
•bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie;
•dokładność, skrupulatność, samodzielność;
•dobra znajomość języka angielskiego;
•znajomości z zakresu technologii.NET, C#, ASP.NET and SQL

Pora na zmiany?

Twoje zadania to:
•przeprowadzanie testów oraz tworzenie kompletnych scenariuszy testowych dla aplikacji;
•organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej i projektowej;
•zarządzanie zadaniami w Jirze
•zdolności komunikacyjnych

Oferujemy wszystko co najlepsze! Między innymi,
•atrakcyjne wynagrodzenie i doskonałą , partnerską atmosferę pracy;
•ciekawą i odpowiedzialna pracę z najlepszymi specjalistami;
•możliwość realizacji projektów międzynarodowych;
•stabilne zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie;
•możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów;