Programista .NET

Diverse Consulting Group
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2016 Rok założenia firmy

Język programowania
Baza danych

Firma Diverse Consulting Group Sp. z o.o. dla jednego ze swoich klientów poszukuje chętnych osób na stanowisko Programisty .NET.

Warszawa

Obowiązki na stanowisku
- Projektowanie i programowanie rozwiązań
- Utrzymanie oraz tworzenie nowych systemów informatycznych
- Diagnoza i rozwiązywanie problemów technicznych
- Prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania
- ok. 1-2 lata komercyjnego doświadczenia
- Bardzo dobra znajomość C# .NET
- Bardzo dobra znajomość SQL
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy
- Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
- Pracę w centrum Warszawy
- Zatrudnienie na podstawie B2B (wliczone urlopy jak przy umowie o pracę)
- Wynagrodzenie 500-600 netto + vat

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV (wersja angielska) na adres: [email protected]