(Senior) Ruby on Rails Developer

Mindbox

9 000 - 13 000 zł netto

Aktualnie do długoterminowej współpracy poszukujemy programistów Ruby on Rails którzy będą realizować projekty na rzecz niemieckiego Klienta

Wymagania

Obowiązki
• Praca przy zaawansowanych projektach webowych w oparciu o Framework Ruby on Rails (RoR) ( między innymi sklepy internetowe, portale społecznościowe, portale intra i ekstranetowe)
• Praca według zasad programowania extremalnego (XP) oraz Future-Driven Development (FDD)
• Udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania: analiza wymagań, projektowanie i testowanie powstających funkcjonalności
• Praca według metodyki Agile
• Wdrażanie nowych aplikacji oraz integracja z istniejącymi systemami
• Rola aktywnego członka zespołu z nastawieniem na dostarczanie najlepszej jakości rozwiązań oraz innowacyjnego produktu; Wymagania:
• Minimum 3 letnie doświadczanie z RoR
• Znajomość JavaScript na zaawansowanym poziomie (jQuery, CoffeeScript) – AngularJS - mile widziany
• Praktyka z bazami danych: PostgreSQL, MySQL, MongoDB
• Mocne doświadczenie we FrontEnd: HTML, CSS
• Dodatkowe kompetencje: Git, Rest, MVC, JSON, Nginx, TDD, BDD, Vim
• Mile widziane doświadczenie w pracy z metodami projektowymi Scrum

Oferujemy:
• Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
• Współpraca na stałe, w perspektywie długoterminowej
• Stabilną pracę w zgranym zespole
• Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach oraz pracy z użyciem nowoczesnych technologii
• Przejrzysty zakres obowiązków i jasne zasady współpracy
• Interesującą i rozwojową ścieżkę kariery w obszarze IT