Front-end Developer Wrocław

New-Invest

6 000 - 8 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Oferta:
Wynagrodzenie: 6 000 - 8 000 zł netto na
UoP, (możliwe tez B2B)
Miejsce: Wroclaw
Wsparcie w profesjonalnym rozwoju
poprzez certyfikaty, szkolenia, seminaria oraz
konferencje
Najlepsze narzędzia pracy: MacBook Pro, InteliJ
Benefity: opieka medyczna, karta sportowa

Firma:
Firma z Wrocawia tworzy rozwiązania dotyczące marketingu cyfrowego, pomagające marketingowi, sprzedaży, komunikacji oraz IT w średnich oraz dużych przedsiębiorstwach, tak by łączyć swoich klientów oraz partnerów z całego świata. Ma swoją siedzibę także w Austrii.

Opis stanowiska:
szukamy osoby zmotywowanej, by sprawnie łączyć sztukę projektowania ze
sztuką programowania. Do twoich obowiązków będzie należeć translacja szkieletu
projektu UI/UX do aktualnego kodu, który będzie produkował elementy wizualne
aplikacji. Będziesz współpracował z naszymi projektantami UI/UX by łączyć lukę
pomiędzy projektowaniem graficznym a techniczną implementacją, pełnienie
aktywnej roli w obu przypadkach zarówno w tym jak aplikacja wygląda oraz jak
działa.

Wymagania

Wymagania:
Biegła znajomość HTML, CSS3 oraz operacji wykonywanych po stronie
serwera w połączeniach klient-serwer, platformy CSS takie jak LESS oraz
SASS
Biegła znajomość skryptów po stronie klienta oraz frameworków
JavaScript miedzy innymi jQuery
Dobra znajomość zaawansowanych bibliotek i frameworków JavaScript,
takich jak AngularJS, KnockoutJS, BackboneJS, ReactJS, DurandalJS
itp.
Dobra znajomość zapytań asynchronicznych, aktualizacje fragmentu
strony oraz AJAX
Biegła znajomość kwestii związanych z kompatybilnością w różnych
wersjach przeglądarek
Biegła znajomość systemu kontroli wersji GIT
Dobra znajomość zasad SEO oraz zapewnienie, że aplikacja będzie do
nich stosowana
Zrozumienie zasad koncepcji UX
Dobre umiejętności komunikacyjne, proaktywna postawa,
systematyczność w działaniu
Biegła znajomość języka angielskiego, język niemiecki (na plus)

Obowiązki:

Pomoc w tworzeniu, utrzymaniu oraz rozbudowaniu rozwiązań
webowych oraz mobilnych dla naszych międzynarodowych klientów
Integrowanie naszych rozwiązań z platformami klasy korporacyjnej od
pośredników takich jak HP, Adobe albo EpiServer
Używanie oraz ciągły update naszego stacku technologicznego dla
rozwoju naszego UI/UX obecnie głównie: Adobe Photoshop, Bootstrap,
AngularJS, Less, CSS/HTML5, Cordova, Node JS, Scala, Swift, Objective-C