Mobile Developer / Xamarin

Pro Unit Sp. z o.o.
Język programowania
Framework
Inne

Opis stanowiska: Pro Unit sp. z o.o. poszukuje do zespołu Programisty do projektów aplikacji mobilnych (Android i iOS) z wykorzystaniem platformy Xamarin.

Wymagania

Oczekiwania: • Współprojektowanie aplikacji
• Doświadczenie przy tworzeniu aplikacji w technologii C# .Net
• Znajomość platformy Xamarin
• Chęć pracy w metodyce SCRUM / Agile
• Umiejętność aktywnego uczestnictwa w pracach zespołu realizującego projekty informatyczne – ocena ryzyka rozwiązań technicznych, umiejętność proponowania alternatywnych rozwiązań, umiejętność przekonywania zespołu do proponowanych rozwiązań

Oferujemy
Doświadczony zespół potrafiący dzielić się wiedzą
Atrakcyjne wynagrodzenie
Wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji
Własne środowiska serwerowe
Pracę w fajnej atmosferze
Wiedzę o zastosowaniu wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych dla aplikacji mobilnych.
Dostęp do różnych urządzeń mobilnych
Wykorzystywanie nowoczesnych technologii mobilnych i podążanie za trendami jakie obowiązują w branży.

Metodologia pracy

O Pro Unit Sp. z o.o.

O ProUnit
Początki ProUnit sięgają lat 90, firma powstała jako prywatna inicjatywa grupy doskonałych programistów, a celem jej powstania była realizacja dużych wieloletnich projektów pozyskanych w czasie pracy w korporacjach IT. Lwia część realizowanych przez nas projektów IT to kolejne dzieła naszych stałych klientów, bądź ich biznesowych przyjaciół.
Mobile?
Rozwój segmentu mobilnego zarówno w skali światowej, jak i w Polsce, nie podlega dyskusji. Dzięki wprawnym obserwacjom udało nam się być krok wcześniej, nasz zespół aplikacji mobilnych założyliśmy już w 2011 roku. Od lat dostarczamy naszym klientom doskonałe rozwiązania.