Inżynier DevOps

Britenet Sp.z o.o.

Opis oferty

Kluczowe zadania:
• Udział w budowaniu i integracji systemów;
• Utrzymanie aplikacji i wdrażanie zmian na środowiskach produkcyjnych i testowych;
• Automatyzacja zadań i procesów;
• Bieżący monitoring wspieranych systemów;
• Analiza i rozwiązywanie błędów/problemów na utrzymywanych środowiskach testowych i produkcyjnych w ramach 3 linii wsparcia;
• Opracowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
• Dobra znajomość Javy/JEE;
• Znajomość systemów operacyjnych UNIX, Linux oraz Windows Server;
• Znajomość relacyjnych baz danych Oracle, MS SQL, języka zapytań SQL oraz narzędzi ETL (Informatica);
• Praktyczna znajomość serwerów aplikacyjnych Apache/Tomcat, JBoss, WebSphere, Glassfish;
• Znajomość narzędzi do automatyzacji: Jenkins, HP Codar, Docker, Puppet, Chef;
• Znajomość cloud provisiong: Amazon WS, Microsoft Azure, HP Helion;
• Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętności rozwiązywania problemów;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (co najmniej poziom B2);
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O Britenet Sp.z o.o.

quality for lease
Britenet to profesjonalny software house oraz partner biznesowy, który zajmuje się leasingiem ekspertów IT. Działamy od 2006 roku i zatrudniamy obecnie ponad 500 specjalistów. Projekty realizujemy w naszych nowoczesnych centrach kompetencyjnych w Lublinie, Warszawie, Kielcach, Białymstoku i w Poznaniu, a także w siedzibach naszych Partnerów. Trzykrotnie zostaliśmy wybrani Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – TNS (2015, 2016, 2017).

Tworzymy systemy, które wspierają procesy operacyjne wielu obszarów biznesu. Skutecznie prowadzimy naszych Klientów przez cały proces projektowy – od analizy, przez testy, development, implementację, aż po wsparcie i utrzymanie systemów. Nasze usługi zapewniają Klientom dostęp do innowacyjnych rozwiązań biznesowych przy zachowaniu doskonałej kontroli kosztów.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych usług i zawsze dbamy o szczegóły. Britenet to niezawodny partner biznesowy i idealne miejsce do pracy w dobrej atmosferze.

Po prostu do nas dołącz!