Front-End Developer (praca zdalna)

TeamQuest Sp. z o.o.
Język programowania
Framework

Dla naszego Klienta Software Housu opracowującego rozwiązania e-commerce dla Klienta z USA poszukujemy osoby na stanowisko:

Front-End Developer (praca w pełni zdalna)

Twoje zadania:

-Programowanie aplikacji przy
-Opracowywanie dokumentacji technicznej
-Rozwiązywanie napotkanych problemów i proponowanie nowych rozwiązań
-Tworzenie rozwiązań wykorzystując najnowsze trendy
-Projektowanie i implementacja warstwy prezentacji poszczególnych funkcjonalności aplikacji

Oczekiwania:

-Bardzo dobrej umiejętności programowania w JavaScript z jQuery
-Znajomości frameworka Backbone.js lub Angular
-Bardzo dobrej znajomości technik webowych (XHTML, CSS AJAX)
-Komunikatywności, dyspozycyjności, odpowiedzialności
-Dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację

Mile widziane:

-Znajomość frameworku Django
-Znajomość MongoDB oraz MongoEngine będzie ważnym atutem

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Praca w młodym zespole przy międzynarodowym projekcie
-Elastyczny czas pracy
-Pracę z dowolnego miejsca w Polsce