Tester oprogramowania

IT Puzzle Recruitment Sp. z o.o.

6 000 - 10 000 zł netto

Dla naszego Klienta, jednego z wiodących w Europie producentów oprogramowania i usług wspomagających zarządzanie, poszukujemy doświadczonych kandydatów
na stanowisko: Tester oprogramowania

Lokalizacja: Bytom

Zadania:
Przeprowadzanie testów (manualnych oraz automatycznych) zgodnie
z przyjętą metodyką oraz wymaganiami biznesowymi
Ścisła współpraca z międzynarodowymi zespołami developerskimi

Mile widziane:
Certyfikat ISTQB
Znajomość narzędzi takich jak Cucumber, Capybara
Doświadczenie w pracy z metodyką Scrum Oferujemy:
Pracę w międzynarodowej firmie, dynamicznie rozwijającej się
Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, multisport)
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
Pracę w organizacji wspierającej idee „Work-life balance"
Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

Wymagania:
Minimum 2 -letnie doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych i automatycznych (komercyjne)
W przypadku braku doświadczenia z zakresu automatyzacji testów -chęć nauki w tym kierunku
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w międzynarodowym zespole
Zdolność analitycznego myślenia
Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność