Specjalista SEO

Martin-Jacob Sp. z o.o.

2 500 - 3 500 zł netto

Inne

Opis oferty

Co oferujemy?
Interesującą pracę w firmie działającej w dynamicznie rozwijającej się branży
Pracę w młodym nastawionym na sukces i kreatywnym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego, udział w dużych projektach marketingowych
Umowę o pracę oraz pakiet socjalny

Wymagania

Obowiązki:

1. Wykonywanie testów, gromadzenie i analiza danych, identyfikowanie trendów i przedstawianie sugestii w celu osiągnięcia maksymalnego ROI w płatnych kampanii wyszukiwania.
2. Badanie słów kluczowych w koordynacji z celami biznesowymi klienta w celu optymalizacji istniejącej zawartości i rozwój nowych możliwości zdobycia ruchu.
3. Współpraca z redaktorami i marketerami w kierunku SEO - tworzenie treści i ustalanie zawartości.
4. Praca z deweloperami, celem zapewnienia najlepszych praktyk SEO w kodzie stron internetowych obecnych i nowych.
5. Opracowanie i wdrożenie strategii budowy linkowania.
6. Rekomendowanie zmian architektury, treści, linków i innych czynników w celu poprawy pozycji SEO dla słów kluczowych.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowy parking
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Kuchnia
  • Karta multisport (lub podobna)