INŻYNIER TESTÓW AUTOMATYCZNYCH

CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house'y. Obecnie na potrzeby projektu dla Klienta z sektora ubezpieczeniowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, ścisłe centrum

OFERTA:
• Możliwość rozwoju z wykorzystaniem najnowszych technologii.
• Długoterminową współpracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B).
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Wymagania

OPIS STANOWISKA:
• Projektowanie i optymalizowanie skryptów testów automatycznych.
• Projektowanie środowiska testów automatycznych.
• Analizowanie wyników przeprowadzonych testów, optymalizowanie procesu, zarządzanie i przygotowanie danych testowych.
• Rozbudowa testów automatycznych w istniejących systemach informatycznych. OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:
• Wykształcenie wyższe.
• Wiedza z zakresu metodologii testowania.
• Znajomość narzędzi: SoapUI, HP UFT, HP QTP,
• Mile widziana znajomość narzędzi JMeter, lub HP LoadRunner
• Umiejętność myślenia analitycznego i logicznego wyciągania wniosków.
• Nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o aplikowanie poprzez podany formularz, klikając „Aplikuj teraz".
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Metodologia pracy

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.