Unity Developer (C#)- Kraków

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

3 000 - 8 000 zł netto

Język programowania
Inne

Dla naszego Klienta Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w obszarze gier poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko: Unity Developer (C#)- Kraków

Miejsce pracy: Kraków

Oferowane:
- umowa o prace lub kontrakt
- możliwość rozwoju i awansu
- pakiet szkoleń
- pakiet medyczny
- karta Multisport
-wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności kandydata (prosimy o podanie oczekiwań finansowych wraz z przesyłaną aplikacją)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem w tytule wiadomości „Programista Unity"

Wymagania

Zadania:
- współtworzenie nowych gier 2D z użyciem Unity na platformy mobilne
- proces doskonalenia produktu wraz z zespołem developerów i grafików
- wsparcie procesu projektowania nowych gier Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- bardzo dobra znajomość C #
- znajomość środowiska Unity

Mile widziane:
- znajomość innych technologii budowy gier mobilnych i webowych

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff