Cloud Operator (Amazon) Kraków

New-Invest
Język programowania
Dev/Ops

Poszukujemy osób na stanowisko Cloud Operator (Amazon) dla firmy, która prowadzi kilka dużych własnych projektów z branży marketingu internetowego. Działa tylko i wyłącznie na rynku zagranicznym - głównie USA. Są to projekty ciągłe, rozwijane bez przerwy o nowe funkcje. Raz na kilka miesięcy uruchamiany jest nowy projekt.
Zespół jest stały. Poszukujemy osób do długoterminowej współpracy.

Miejsce pracy: centrum Krakowa

Oferujemy:
umowę o prace
prywatną opiekę zdrowotną,
praca w międzynarodowym zespole
elastyczne godziny pracy,
dynamiczne środowisko pracy
dogodna lokalizacja - centrum Krakowa.
firmowa siłownia
darmowe lunche
świeże owoce, przekąski

Wymagania

Wymagania:
3 lata doświadczenia jako developer, inżynier lub DevOps
znajomość AWS (EC2, S3, CloudWatch, IAM, Route53, CloudTrail)
znajomość Linux
doświadczenie w konfiguracji narzędzi takich jak Ansible
doświadczenie w (Java, Python, BASH)
język angielski na poziomie zaawansowanym

Obowiązki:
budowanie narzędzi i infrastruktury dla ułatwienia pracy innych zespołów
praca w architekturze z wykorzystaniem baz danych takich jak Cassandra
monitorowanie wydajności architektury, wdrażanie ulepszeń
projektowanie, budowa, konfiguracja i utrzymywanie infrastruktury opartej na chmurze
praca z dużymi systemami obsługującymi ponad 30 000 klientów