PHP Developer (z open source CRM)

TeamQuest

10 000 - 11 000 zł netto

Dla naszego Klienta, profesjonalnego dostawcy usług IT w Warszawie, szukamy osoby na stanowisko PHP Developera ze znajomością systemów CRM typu "open source"

Zadania:
Implementacja komponentów biznesowych w technologiach PHP
Implementacja algorytmów logiki biznesowej w oparciu o gotową specyfikację biznesową Implementacja testów jednostkowych
Integracja z relacyjnymi bazami danych
Wsparcie procesów analizy
Tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
Bardzo dobrej znajomości: PHP w wersji 5, HTML, CSS, JavaScript z jQuery
Bardzo dobrej umiejętności: SQL pracy z relacyjnymi bazami danych preferowany MySQL Znajomości któregoś z systemów CRM open source najlepiej Vtiger CRM
Sumienności i dokładności
Umiejętności pracy pod presją czasu
Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:
Stabilne warunki współpracy
Elastyczne godziny pracy
Zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale
Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w tym o charakterze międzynarodowym Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Mile widziane:
3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość CMS Pimcore
Umiejętność i chęć rozwoju obszarów analitycznych
Znajomość technologii: Twitter Bootstrap, AJAX, XML, UML, SVN, PHP Storm IDE, MySQL Workbench.