ruby on rails developer (umowa o pracę lub B2B)

Randstad Polska Sp. z o.o.
Język programowania
Inne

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych

Opis stanowiska:
  • programowanie z użyciem Ruby on Rails i AngularJS
  • uczestnictwo w międzynarodowych projektach przy współpracy z zespołami analityków, testerów, programistów
  • praca w niewielkich zespołach zgodnie ze Scrumem
  • proponowanie i inicjowanie zmian technologicznych oraz wdrażanie najnowszych trendów programistycznych

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
  • zamiłowania do programowania
  • doświadczenia w roli ruby on rails dewelopera
  • niekorporacyjnego podejście do pracy
  • gotowości do kreowania i egzekwowania nieformalnej atmosfery pracy
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • chęci rozwoju oraz współpracy z innymi członkami zespołu

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym biurze zaprojektowanym specjalnie dla programistów
  • świeże owoce każdego dnia
  • udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
  • prace w towarzystwie pasjonatów programowania o wysokich umiejętnościach technicznych
  • niekorporacyjną atmosfera pracy
  • pracę w firmie profesjonalnie zarządzanej, ukierunkowanej na ciągły rozwój kompetencji
  • prywatną opieka medyczna
  • kartę Multisport
  • umowę o pracę lub B2B

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)