Analityk Baz Danych (MS SQL)

ZeroChaos
  • Umowa o pracę Umowa

Inne

Dla naszego Klienta firmy będącej globalnym liderem swojej branży poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków: • Rozwiązywanie problemów związanych z SQL Server
• Monitorowanie i diagnozowanie problemy związane z bazami danych oraz podejmowanie niezbędnych działań
• Zapobieganie pojawianiu się nieplanowanym problemom i incydentom
• Samodzielne przeprowadzanie aktualizacji dla środowisk SQL Server
• Zapewnienie konsultacji i doradztwa w zakresie bazy danych SQL Server dla użytkowników oraz klientów
• Praca w systemie ośmiogodzinnych zmian, od poniedziałku do piątku, możliwe są dodatkowe dyżury telefoniczne po godzinach pracy
• Zapewnienie szkolenia i doradztwa- monitoring dla innych członków zespołu

Oferujemy:

• Stabilną współpracę w formie umowy o pracę
• Pracę w zespole profesjonalistów w międzynarodowym środowisku Możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji w firmie będącej globalnym liderem w swojej branży
• Przyjazną atmosferę pracy wśród młodych, pełnych entuzjazmu ludzi
• Możliwość rozwoju i samorealizacji
• Pakiet benefitów: karta multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, nauka j. obcych, bonusy płacowe, itp.
• Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura)

Wymagania

Wymagane:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Co najmniej 5 lata doświadczenia w pracy z administracją MS SQL Server
• Udokumentowana, praktyczna wiedza dotycząca Microsoft SQL Server wersja 2014 (preferowana) lub wersja 2012
• Umiejętność pisania zapytań w SQL /T-SQL
• Znajomość procesów Backup i Recovery, identyfikacji, wdrożenia oraz narzędzi wspierania wydajności i monitoringu (OEM/SCOM)
• Płynna znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

O ZeroChaos

ZeroChaos jest globalnym liderem w zarządzaniu i dostarczaniu rozwiązań w obszarze zewnętrznych zasobów ludzkich. Posiadamy biura zarówno w Europie, jak i na całym świecie.
Akutalnie wspieramy globalną firmę z branży telekomunikacyjnej w znalezieniu odpowiednich osób do pracy stałej (bezpośrednia umowa, bez pośredników) w Warszawie.