.NET Developer

Diverse Consulting Group

7 500 - 8 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 2016 Rok założenia firmy

Mamy do zaproponowania pracę na stanowisku .NET Developer w jednej z firm na terenie Warszawy.

Zadania na stanowisku:
- Rozwijanie wdrożonych projektów, implementacja i testowanie nowych projektów,
- Współpraca z analitykami i projektantami w zakresie analizy wymagań klientów i specyfikacji oferowanych rozwiązań funkcjonalnych i technicznych,
- Prowadzenie dokumentacji technicznej,
- Analiza istniejących rozwiązań informatycznych.

Wymagania:
- Absolwent lub student V roku informatyki lub kierunków podobnych,
- Znajomość platformy .NET,
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji różnych typów,
- Dobra znajomość Microsoft SQL Server,
- Znajomość j.angielskiego w stopniu dobrym (czytanie dokumentacji/korespondencja).

Oferujemy:
- Zatrudnienie na pełen etat,
- Wynagordzenie 7500-8000 netto,
- Pakiet benefitów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: [email protected]