Programista Java

Ineva Services Limited S.K.A.
Język programowania
Baza danych

W związku z dynamicznym rozwojem firma Ineva Services Limited zatrudni osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna w siedzibie firmy) OPIS STANOWISKA:
Osoba zatrudniona na stanowisku Programista JAVA będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za rozwój, projektowanie, implementację i testowanie aplikacji pisanych w języku Java, oraz za rozwój i utrzymanie aplikacji webowych opartych o technologię Java + GWT (Google Web Toolkit).

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Elastyczny czas pracy
• Różne formy pracy/współpracy
• Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy

Wymagania

WYMAGANIA:
• Bardzo dobra znajomość języka Java (mile widziany certyfikat OCPJP/SCJP)
• Znajomość podstawowych wzorców projektowych
• Znajomość baz danych SQL
• Znajomość podstaw grafiki komputerowej
• Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji
• Co najmniej roczne doświadczenie w programowaniu w Java
• Znajomość języka angielskiego pozwalającej na czytanie dokumentacji technicznej

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Ineva Services Limited S.K.A.

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań E-Commerce, doradztwie w zakresie systemów IT, oraz szytych na miarę projektów webowych. Tworzymy spójne, wielofunkcyjne aplikacje pozwalające na optymalne wykorzystanie zasobów. Wśród naszych stałych Klientów spotkać można firmy działające na rynku polskim, ale i takie o zasięgu międzynarodowym.