Programista SQL

Coberon Sp z.o.o
  • Umowa o pracę Umowa

Baza danych

Dla naszego Klienta - lidera światowego rynku usług outsourcingu naliczania wynagrodzeń i administracji kadr poszukujemy osoby na stanowisko: PROGRAMISTA SQL

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy

 Umowę o pracę w międzynarodowej firmie

 Wsparcie Zespołu we wdrożeniu w nowe obowiązki

 Nowoczesne środowisko pracy, nowe biuro zlokalizowane przy stacji metra Rondo Daszyńskiego

 Pracę w stabilnym zespole i uczestnictwo w międzynarodowych projektach

 Poszerzenie wiedzy eksperckiej

 Dodatkowe benefity m.in. ubezpieczanie na życie, opiekę medyczną, świeże owoce w biurze

Wymagania

Obowiązki
 Udział w projektach rozwoju systemów (analiza rozwiązań, programowanie w T-SQL, przygotowanie dokumentacji technicznej, testowanie zmian)  Dostosowywanie różnych funkcjonalności aplikacji do potrzeb Biznesu zgodnie z przygotowaną dokumentacją

 Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej

 Współpraca z pracownikami z innych działów dotycząca rozwoju i bieżącego utrzymania systemu.

Wymagania
 Min. 2 lata doświadczenia w charakterze programisty PL/SQL, T-SQL

 Bardzo dobra znajomość technologii baz danych MS SQL Server

 Wykształcenie wyższe, kierunek informatyka lub pokrewne

 Doświadczenie w rozwijaniu już istniejących systemów, aplikacji biznesowych

 Chęć pozyskania unikalnej wiedzy z zakresu projektowania systemów kadrowo-płacowych oraz RCP (Rozliczanie Czasu Pracy)

 Odpowiedzialność za powierzone zadania, dotrzymywanie terminów

 Wysokie umiejętności komunikacyjne, postawa proaktywna, umiejętność pracy w zespole, otwartość

 Nastawienie na biznesowe relacje i ich rozwój

 Umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy

 Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikacje