Programista C/C++ – Dział R&D

Grafton Recruitment
Język programowania
Inne

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera w dziedzinie najnowszych technologii IT, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Inżynier ds. oprogramowania dla stacji bazowych LTE, dołączy do jedynego w Europie nowotworzonego zespołu w nowoczesnym centrum rozwojowo-badawczym firmy.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
- Rozwój oprogramowania dla stacji bazowych LTE
- Integracja i testowanie oprogramowania
- Tworzenie dokumentacji

Wymagania

- Doświadczenie w rozwoju oprogramowania w technologii LTE na symulatory stacji bazowych Node B
- Doświadczenie w programowaniu w C/C++
- Umiejętność programowania dla systemu operacyjnego Linux
- Dobra znajomość algorytmów i struktur danych
- Znajomość protokołów sieciowych: IP, TCP, UDP, SCTP
- Dobra znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Pakiet medyczny
  • Możliwość pracy przy innowacyjnych projektach przy użyciu najbardziej nowoczesnych narzędzi oraz tec
  • Karta Multisport
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • Lektoraty z języka angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Jasna ścieżkę kariery
  • Praca w ciekawym i zgranym zespole