Specjalista SharePoint

PGB Human Resources Spółka z o. o.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży chemicznej obecnej na rynku już prawie 100 lat z biurami w takich krajach jak Finlandia, Szwecja, Hiszpania, Argentyna, Brazylia, USA, Kanada czy Polska, do ich zespołu IT, który odpowiada za rozwój systemów i aplikacji na wewnętrzne potrzeby całej korporacji, poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce Pracy: Gdańsk Obowiązki:

  • 2 linia wsparcia dla aplikacji SharePoint na platformach SP2010/2013
  • Rozwiązywanie problemów funkcjonalnych i technicznych w obrębie SharePoint
  • Administracja platformy SharePoint
  • Udział w rozwoju usług platformy SharePoint
  • Odpowiedzialność za dokumentacje techniczną
  • Prowadzenie szkoleń SharePoint dla użytkowników końcowych
Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświaczenie w konfiguracji i administracji SharePoint 2010/2013
  • Znajomość SharePoint 2016 i O365
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w Agile (SCRUM) będzie dodatkowym atutem
Klient Oferuje:

  • Ciekawą pracę na potrzeby firmy działającej na rynku międzynarodowym w zespole odpowiedzialnym za rozwój systemów i aplikacji na wewnętrzne potrzeby całej korporacji.
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i poszerzania specjalistycznej wiedzy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia