UX/UI Designer

Connectmedica Sp. z o.o.
Narzędzia

UX/UI Designer Connectmedica to miejsce dla osoby, która chce robić więcej i mieć wpływ na drogę produktu. Poszukujemy fascynaty nowych technologii, który zaprojektuje z nami produkt globalny i chce skoncentrować się w najbliższych 2 latach na stworzeniu najlepszego produktu globalnego dla rozwiązań komunikacji biznesowej.

Nasz UX Designer myśli z perspektywy użytkownika – a więc zrozumienie pracy użytkownika jest kluczem do sukcesu, dlatego powinna być to osoba wszechstronnie uzdolniona oraz ciekawa świata. Szukamy Designera, którego interesuje to, jak użytkownicy pracują i jak mogą polepszyć swoją efektywność i jakość pracy dzięki pomysłom designu aplikacji.

Jeśli masz wizję na wykreowanie naszych produktów - przyjdź, stworzymy razem coś niepowtarzalnego!

Twoimi zadaniami w Connectmedica będą...

  • Projektowanie nowoczesnych stron internetowych i aplikacji mobilnych
  • Dynamiczny rozwoj wzornictwa i struktur UX aplikacji własnych tworzonych w zespole Connectmedica (Highp/DBE/Datuso)
  • Współpraca z działem programistów i grafikami
  • Projektowanie i rysowanie interfejsów użytkownika
  • Ulepszanie interfejsów graficznych w istniejących aplikacjach
  • Znajomość trendów UX w projektowaniu w obszarach web i mobile
  • Ciągły rozwój swoich umiejętności oraz podnoszenie jakości projektów

Aby móc wykonywać zadania efektywnie...

  • Dzięki wsparciu zespołu programistów i kreacji masz szansę tworzyć unikatowe rozwiązania, które dotąd nie były stosowane na rynku globalnym.
  • Będziesz mieć możliwość dynamicznego rozwoju przy międzynarodowych projektach.
  • Możliwość stworzenia własnego produktu dla największych firm na świecie, dostarczy Ci mnóstwo wyzwań i satysfakcji.
  • W Connectmedica czekają na Ciebie szkolenia zawodowe, dzięki którym będziesz mógł podnosić swoje kwalifikacje.

Wymagania

Od optymalnego kandydata oczekujemy...
  • Minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku UX/UI Designer
  • Doświadczenia w tworzeniu aplikacji zgodnie z material design oraz ios10 guidelines
  • Doświadczenia w projektowaniu aplikacji mobilnych i responsywnych serwisów www (w tym paneli administracyjnych)
  • Znajomości narzędzi projektowania graficznego - Adobe Photoshop, Illustrator
  • Znajomości narzędzi do projektowania prototypowego - Axure, OmniGraffle, MS VISIO, Balsamiq Mockups
  • Rozumienia zasad projektowania interfejsów i tzw. dobrych praktyk
  • Umiejętności śledzenia trendów i nowości technologicznych
  • Kreatywności, otwartości o łatwości generowania nowych pomysłów

Metodologia pracy

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com