Architekt Java; Kraków

NEW-INVEST

8 000 - 11 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Miejsce pracy: Kraków
Wynagrodzenie: 8000 – 11000 brutto na umowę o pracę; 10 000 – 14000 netto B2B

W firmie wykorzystywane są różne technologie, dlatego wymagamy dobrej znajomości przynajmniej 60% z poniższych:
technologii : Java J2EE, GWT, Hibernate, Tomcat, XML, Lucene/Solr, MySQL, Oracle, SQL Server, Jenkins,
zintegrowanych rozwiązań GED : Alfresco, OpenText Livelink, IBM Filenet, Nuxeo, Sharepoint,
wyszukiwarek: PolySpot, Exalead, Sinequa, XMetaL, Arbortext, ...

Wymagania

Wymagania:
– Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne (inżynier)
– Min. 3 lata doświadczenia architektonicznego oraz developerskiego w środowisku Java/J2EE
– Zainteresowanie nowymi technologiami,
– Dobra organizacja i łatwość podejmowania decyzji w obliczu nowych problemów technicznych i funkcjonalnych

Zadania na stanowisku:
– Udział w fazie przedsprzedażowej.
– Projektowanie funkcjonalne
– Zatrudniona na tym stanowisku osoba będzie nadzorować pracę podległego zespołu, współpracując z szefem projektu.
– Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wybór wykorzystywanych. technologii w projekcie.
– Uczestnictwo w pracach R&D.
– Projektowanie docelowej architektury.
– Sporządzanie dokumentacji technicznej z uwzględnieniem specyfiki i potrzeb klienta.
– Dbanie o jakość kodu.
– Podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach