Mid lub Senior Python/Django developer

Bitcraft Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

5 000 - 15 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia
Inne

BitCraft poszukuje Mid oraz Senior Python/Django developerów! Opis stanowiska:
Tworzenie zaawansowanych systemów informatycznych, projektowanie architektury systemów, pomoc w ich wdrażaniu, tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Oferujemy:
- uczestnictwo w nowatorskich projektach korzystających z najnowszych technologii
- możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
- atrakcyjne zarobki w zależności od umiejętności
- pracę w młodym, dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze
- możliwość pracy zdalnej Wymagania:
- doświadczenie w Python/Django (w przypadku seniora 3-5 lat)
- znajomość Django Rest Framework
- dobra znajomość ORM Django
- znajomość Django Celery
- dobra znajomość systemów typu Linux

Mile widziane
- doświadczenie i znajomość HTML, CSS, JavaScript
- znajomość Apache/nginx/ podobnych rozwiązań
- znajomość technologii Docker
- znajomość SQL

Warunki:
- w zależności od umiejętności, zarobki od 5000 do 15000 zł netto (umowa o pracę lub B2B)
- możliwość pracy zdalnej

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje

O Bitcraft Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Custom innovative software
BitCraft to grupa młodych osób z długim doświadczeniem. Jesteśmy specjalistami w swojej branży. Zajmujemy się planowaniem, tworzeniem i wdrażaniem innowacyjnego oprogramowania mobilnego oraz desktop.