Programista Java (JL/WAWA/MZ)

Power Media S.A.

Dla jednego z naszych Klientów - wiodące Towarzystwo Ubezpieczeniowe
prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko Java Developera.

Miejsce pracy: Warszawa ul. Postępu

Kluczowe zadania:

  • Wspieranie prac wdrożeniowych nowych wersji systemów i aplikacji u klienta wewnętrznego.
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej i programistycznej w zakresie wprowadzanych zmian i modyfikacji kodu.
  • Aktywny udział w projektach dotyczących zadań programistycznych, w zakresie pełnego procesu wytwórczego tj. od analizy do wdrożenia.
  • Samodzielne planowanie i raportowanie wykonania powierzonych zadań programistycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (najlepiej techniczne - informatyka)
  • Doświadczenie w projektach wykorzystujących Javę/J2EE i bardzo dobra wiedza Javy SE, HTML, JSP
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych i SQL
  • Dobra znajomość frameworków Javowych i notacji UML oraz
  • Podstawowa znajomość J2EE i wzorców projektowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę sportową
  • Dodatkowe zajęcia integracyjne, szkolenia

    CV proszę przesyłać na adres: [email protected]

    Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
    Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
    Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Metodologia pracy

O Power Media S.A.

Świadczymy usługi z zakresu tworzenia oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu pracowniczego. Nasza platforma księgowa ifirma.pl wspiera tysiące przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu.
Czerpiemy radość i satysfakcję z dostarczania klientom nowoczesnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych w dziedzinie informatyki. Nasi specjaliści uczestniczą w tworzeniu systemów informatycznych, wspierając klientów swoją wiedzą i doświadczeniem.