QA / Tester C#

Nigel Frank International
Język programowania
Framework

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji Specjalistów Microsoft (SharePoint/.NET, Business Intelligence, Dynamics) obejmujących wszystkie role od Sprzedaży i Przedsprzedaży, poprzez Kierowników Projektów, Konsultantów, Analityków i Programistów

Quality Analyst / Tester
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: QA-W/070716 Twoje zadania to:
przeprowadzanie testów oraz tworzenie kompletnych scenariuszy testowych dla aplikacji webowych;
organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej i projektowej;
zarządzanie zadaniami w Jirze ,Selenium.

Oczekujemy:
przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Testera / Specjalisty QA;
umiejętność planowania i wykonywania testów: integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa;
umiejętność testowania WebServices;
wiedza z zakresu automatyzacji testów;
umiejętność korzystania z narzędzi: Firebug, devTool, TestLink lub podobne;
umiejętność analitycznego myślenia;
bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie;
dokładność, skrupulatność, samodzielność;
dobra znajomość języka angielskiego;
znajomości z zakresu technologii.NET, C#, ASP.NET and SQL.
Oferujemy między innymi:
atrakcyjne wynagrodzenie i doskonałą , partnerską atmosferę pracy;
ciekawą i odpowiedzialna pracę z najlepszymi specjalistami;
możliwość realizacji projektów międzynarodowych;
stabilne zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie;
możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów.