Junior BI Developer

Experis IT
Baza danych

Opis oferty

Zadania:
Osoba na tym stanowisku będzie wspierała międzynarodowy zespół w rozwoju aplikacji do raportowania danych w zakresie m.in.:
  • rozwój interfejsu użytkownika;
  • usprawnianie funkcji raportowania;
  • rozwój nowych funkcjonalności;
  • poprawa architektury i optymalizacja zadań.

Wymagania

Oczekiwania:
  • Umiejetność developowania procesów ETL;
  • Doświadczenie w programowaniu w języku SQL i MDX;
  • Znajomość SSIS, SSRS;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

  • Znajomość technologii: C#, ASP.NET, JavaScript lub HTML;
  • Znajomość języka niemieckiego.
Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stabilne wynagrodzenie;
  • Praca w dużej międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacji;
  • Zdobywanie doświadczenia w obszarze IT i biznesu;
  • Sprecyzowane ścieżki kariery;
  • Udział w szkoleniach w Polsce i za granicą;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie, karta MultiSport, bony lunchowe, premia roczna).

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres: [email protected] Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."

Experis
Ul. Nowogrodzka 68
02-014 Warszawa
Agencja zatrudnienia nr 412

Metodologia pracy

O Experis IT

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń.